Skip to main content

Kursuse eesmärk:

Taro-kaartide sümboolikal põhinevate konstellatsioonitööde kaudu töötada oma elus hetke kõige aktuaalsema teemaga.

Kursust juhendavad:

Maire Taska ja Helena Taska

Sündmus toimub:

28. aprillil algusega kell 12.00 Jaama 4, Türi
Iga osaleja saab päeva lõpus tunnetada ühe tarokaardi energiat ja elemente (sümbolid) selles kaardis.

Registreeru

Taro 22 suure orkaani kaarti on seotud inimese erinevate arenguetappidega ja sügavalt arhetüüpsed. Iga kaart mida inimene tõmbab, toob välja antud ajahetke arenguetapi ja sügavad takistused, mis ei lase elus edasi liikuda. Hetkel arenguliselt olulisim teema ja annab võtme adasi arenemiseks ja takistuste lahendamiseks. Kaart, mille inimene tõmbab, näitab ära takistused. Kui kõrvaldada taksitused, siis käivitub kaartide tugev energia, mis on seotud stiihiate ja erinevate planeetidega.
Konstellatsioon Taro kaartidega on sügavam ja erineb tavakonstellatsioonist. See on konstellatsioon ilma küsitluse või teemata, ilma erilise taotluseta, kuna tõmmatud kaart ise annab inimesele selle teema, millega tööd teha.

Tarokaardid, 22 arkaani, on nagu meie elutee tsüklid, see on meie sisemine areng. Taro-konstellatsioonis on võimalik lahendada tavaliselt kõige tähtsam probleem, mis inimese elus hetkel on.

Süsteemsest vaatevinklist vaadates kannavad inimesed lisaks enda hirmudele ka võõraid hirme. Kui keegi esivanematest elas üle tugeva surmahirmu, jäädes samal ajal šokiseisundisse, siis kogetud tunded liiguvad süsteemis järgnevatele põlvedele edasi. See tähendab, et järeltulijad kannavad sama hirmu edasi. Võttes ära võõra hirmu, jääb järele ainult inimese enda loomulik surmahirm, mis on ellujäämisinstinkti teenistuses.

Inimene tõmbab ühe arkaanikaardi, aga meie ei lahka seda tavalisel moel, nagu taroennustusel või meditatsioonis. Taro-konstellatsioonis paigutatakse tõmmatud kaardi elemendid platsile, kasutades asendajaid. Nende hulka lisatakse ka kliendi esindaja. See, kuidas klient esindajad paigutab, räägib väga palju, sest igal tarokaardil on palju märke. Seal on erinevad elemendid – tuli, vesi, maa – seal on olemas planeedid, kujundid, tegelased jne. Iga väike element räägib millestki. Väljale paigutatud elementidest loeb konstellöör välja selle takistuse, mis ei lase inimesel edasi liikuda. Inimene saab vastuse küsimusele, mis on see pidur, mis takistab edasiminekut. Konstellatsiooni lõpus paigutuvad kaardid uuel moel ja energia, mis vallandub, see on väga tugev. Asendaja jaoks tähendab selles energias olek võimalust mitte ainult kogeda, vaid ka ise seda oma elus kunagi kasutada.

Kursusele tulles ei ole vaja mingeid eelteadmisi Taro-kaartidest. Sellele kursusele võib tulla ka siis, kui justkui pole midagi küsida, kuna konstellatsioonitöö ja sisemine pilt lähtuvad tõmmatud Taro-kaardist ja sellega seostuvatest assotsiatsioonidest.
Selline lähenemine loob võimluse näha oma elu ja selles hetkel toimuvat uue nurga alt, avastada huvitavat ja uut enda kohta. Taro-konstellatsioonis on alati olemas väga tugev vau-efekt — siin on alati võimalus näha midagi uut enda jaoks.

Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid ei ole.

Osalemistasu asendajana 30€
Töö 200€

Loe rohkem meie teiste töötubade ja koolituste kohta.

Info ja registreerimine
TagasiRegistreeru