Skip to main content

Kursuse eesmärk:

Leida oma kadunud hingeosad ja integreerida, et saavutada terviklikkus.

Kursust juhendavad:

Helena Taska

Sündmus toimub:

16.12.2023 algusega kell 11.00 Vabaduse puiestee 128, Nõmme

NB! Jääb kahjuks ära ja toimub siiski januaris.

Registreeru

Töötoas räägin lahti kust sünnib lastel agressiivsus ja kuidas on erinevad tunded seotud meiega kui vanematega. Mis toimub vanema hinges ja mis toimub koolikeskkonnas lapsega.

Kogu loeng on seotud omavahel väga tihedalt hingeosadega.

Igal inimesel on hing – hing peab olema tervik. Igal eluhetkel, mis tundub ületamatu, kaotab inimene ühe hingeosa, asendades selle teise inimese hingeosaga.

Peaaegu iga inimene on kogenud armumist, traumeeritud seisundit või kellegagi agressivselt kokku puutunud. Kõik väga tugevad emotsioonid killustavad hinge, jättes osakesed laiali nendesse olukordadesse, mis on elus olnud.

Killustunud hingeosade tagasitoomise töötuba näitab, kas ja kuhu on hingeosad kadunud.

Kas liblikad kõhus või kaotatud hingeosa?

Kui inimene kogeb tugevat armumise seisundit, siis öeldakse „me oleme kui üks” – sel hetkel toimub hingeosade vahetus. Aasta või kahe möödudes kaob armumise tunne ning inimene tajub, et miski on valesti. Alatedlikult tekib vajadus kaotatud osa järele, mille puudumine võib tuua esile viha, raevu, ärevust jm vastakaid tundeid. Algab partneri kontroll, vajadusest kontrollida oma kaotatud hingeosa. Kõik tunded kantakse üle partnerile. Tekib mõistmatus üksteise suhtes ning suhe hakkab lagunema. Kannatavad ka lapsed, sest vanemad pole terviklikud. Lastel on keeruline armastust vastu võtta.

Lahutus on tavaliselt sellisel juhul keeruline, sest osa, mis on teise inimese sees, ei lase teist vabaks.

Kuidas mõjutab vägivaldne suhe?

Umbes sarnane olukord toimub siis, kui puutuda kokku agressiivsete inimestega või olla agressiivses suhtes. Toimub samuti hingeosade vahetus, mis võib terve elu häirima jääda. Võõras hingeosa jääb mõjutama.

Mis toimub trauma situatsioonis?

Iga trauma kogemusega kaotatakse üks oma hingeosadest. Traua korral jääb hingeosa trauma situatsiooni. Inimeses sünnib traumeeritud osa ja ellujäänud osa. Traumeeritud osa inimene näha ega tunda ei taha. Tekib tunne, kui inimene muutub endale võõraks.

Kõik väga tugevad üleelamised killustavad hinge – kaob terviklikkus. Selle tulemusel ei saa inimene täita oma missiooni elus ega olla õnnelik, ei suuda oma lapsi täielikult armastada, meestele anda hellust, hoolt ja armastust ning naistele tuge ja turvatunnet. Nii mehed kui naised jäävad ilma sellest, mida nad tegelikult vajavad.

Ela oma elu täiel rinnal, vabaduses kõikidest võõrastest hingeosadest TERVIKLIKULT!

Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid ei ole.

Osalemistasu asendajana 40€
Konstellatsioonitöö hind 200€

Loe rohkem meie teiste töötubade ja koolituste kohta.

Info ja registreerimine
TagasiRegistreeru