Skip to main content

Kursust juhendavad:

Maire Taska ja Helena Taska

Kursuse eesmärk:

Rahaga seotud mõttemustrite ja süsteemsete takistuste väljaselgitamine ning eemaldamine, rahavoo tekitamine.

Sündmus toimub:

20.06.2022 algusega kell 16.00

Registreeru

Raha on üks energiavormidest, mis meid mõjutab – tahame ju elada külluses. Rahaenergia sisaldab endas erinevaid tundeid: armastus, võim, hirm, viha ja palju teisi meid mõjutavaid emotsioone. Rahaenergias sisalduvad ka meie, meie vanemate ja vanavanemate tõekspidamised.

Kursus rahaenergiatest toob välja alateadlikud hirmud, mis on seotud raha tulekuga meie taskusse. Selleks, et näeksime enda alateadlikku suhtumist ja varjatud sidemeid rahaga, on loodud kursus, kus konstellatsioonimeetodit kasutades saame näha ning vabastada oma hirmud ning valed tõekspidamised. Hirmudega töötamine ja takistavate tõekspidamiste vabastamine aitab vabaneda takistustest, mis omakorda võimaldab positiivse rahavoo.

Kuna kirjeldatud suhtumised rahasse on alateadlikud, siis meil on neid väga raske otseselt näha. Siin tulebki appi konstellatsioon, mis teeb nähtamatu nähtavaks. Kui oleme põhjust näinud, saame midagi ette võtta.

Kursusel saab vastused rahaga seotud küsimustele:

  • Mis on rahaenergia?
  • Kuidas rahaenergia töötab?
  • Millistest energiatest raha koosneb?
  • Mis mõjutab rahavoogu tegelikult?
  • Millised rahaga seotud veendumused, uskumused ja mustrid me saame oma esivanematelt?

Kursus sobib kõigile ja võimaldab näha, kas meil on üldse side oma rahaga või me teenime seda mingi suurema aate nimel. Ka suure sisseulekuga inimestel võib olla olukord, et raha ikkagi ei ole. Sageli ei osaka inimesed mõelda oma rahast. Kui jälgida, kuidas me mõtleme rahast, selgub, et raha ei ole sageli kõige puhtam asi, isegi väga räpane. Meie vanemad, esivanemad ja ajaloolised tingimused on mõjutanud meid kõiki sel moel, et et me ei tohiks raha palju omada. Või kui omame, peame selleks tegema rasket tööd, nagu eestlasele kohane. Kui meie suguvõsas on olnud küüditamisi, elu kaotamist läbi finantsi või võimu kuritarvitamist raha nimel, siis see mõjutab kindlasti ka järeltulevaid põlvesid. Meie side esivanematega on tihti kuuluvuse küsimus ja me ei saa olla välja tõrjutud süsteemist, seetõttu oleme me neile lojaalsed, ka suhtumises rahasse. Teeme tihti alateadlikult samamoodi nagu nemad. Teeme selleks, et kuuluda kuhugi. Kui suguvõsas on kõik saadud väga raske tööga, siis ei saa me endale lubada võtta raha vastu kergelt. Me ei mõtle rahast enda jaoks, me oleme harjunud mõtlema, kuidas maksta korteri eest, toetada lapsi – meie mõttemaailmas puudub selline mudel nagu oma raha. Sellepärast me tihti teda ei näe.Universum on aga seatud nii: kui meil on vaja kellegi teise jaoks raha, siis seda ei saa. Me saame ainult siis, kui mõtleme iseendale ja siis meie vajadused tavaliselt rahuldatakse. Päästes kedagi, ei näe me tegelikult raha, vaid päästetavat. Kui me aga raha ei näe, siis ei näe ka raha meid ning kaob ära.

Rahavoog on nagu bassein, millel on pidev sisse- ja väljavool. Kui meil tuleb liiga palju raha peale ja me ei suuda seda ära tarvitada, siis ta hakkab üle jooksma. Kui meil raha ei laeku, jääb bassein kuivaks. Voogu mõjutab pump. Pump koosneb mustritest, mida me lapsepõlves saime. Ta koosneb ka kultuurilistest arusaamadest, sellest, kuidas rahvas ümberringi suhtub rahasse.

Rahavoogu mõjutavas pump koosneb ka suguvõsa veendumustest ja uskumustest. Just selle osaga töötatakse antud kursusel – suguvõsa rahaga seotud veendumuste, hirmude ja uskumustega.

Näited konstellatsioonitöödest:

  • Konstellatsioonitöös ilmnes, et vanavanaema kaotas oma elu raha tõttu. Lapse-lapse-lapsel olid pidevad rahaprobleemid. Konstellatsiooni käigus selgus, et alateadlikul tasemel oli raha tema jaoks seotud surmaga.
  • Töös selgus, et naise hirm raha ees tulenes isa ja vanaisa hirmudest. Vanaisa oli ennast nullist üles töötanud ning sel hetkel kui ta küüditati, oli ta rikas ning elas külluses. Vanaisa suri pärast küüditamist 40-aastaselt vaesena nälga. Naise isa küüditati samuti. Küüditamise hetkeks oli ta ennast nullist üles töötanud ja elas samuti külluses. Kui ta Siberist perekonnaga tagasi naases, suutis ta järjele saada ning suri juba jõuka härrasmehena.Ka naisel endal tuli korduvalt nullist alustada. Konstellatsiooniõpingute käigus mõistis ta hirmude põhjust ning tänu sellele on nüüdseks nendest vabanenud. Naise alateadlik suhtumine rahasse oli järgmine: kui raha on liiga palju, siis võetakse see ära ja liigne rikkus võib tuua surma.

Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid ei ole.

Osalemistasu asendajana 30€
Konstellatsioonitöö 200€

Loe rohkem meie teiste töötubade ja koolituste kohta.

Info ja registreerimine
TagasiRegistreeru