Skip to main content

Kursuse eesmärk:

Praktiline töötuba oma terviklikkuse taastamiseks, hinge, keha ja vaimu vahelise kontakti loomiseks.

Kursust juhendavad:

Maire Taska ja Helena Taska

Sündmus toimub:

august 2022 algusega kell 16.00 Kalijärve talus, Jänedal.
Peale loegut saab tellida ka konstellatsioonitööd!

Registreeru

Kontakt endaga on kontakt oma keha, hinge ja vaimuga. Erinevad usundid ja filosoofilised liikumised räägivad hingest, vaimust ja kehast kui kolmainsusest. Tänapäeval hoolitseme sageli rohkem oma keha eest, unustades tihti hinge ja vaimu. Või kaldume teise äärmusesse: minnes vaimuga kontakti otsima, eemaldume hingest. Nii ühel kui teisel juhul kaotame oma terviklikkuse, kontakti iseendaga. Ühendades kõik kolm saame terviklikuks

Nägemus hingest, vaimust ja kehast on igal inimesel erinev, kuid vaimuga kohtuda on võimalik ainult siis, kui on olemas side oma hingega.

Need, kes on palju tegelenud vaimsete praktikatega, on kaotanud sideme oma hinge ja vaimuga. Võib juhtuda, et nad vaatavad mööda oma vaimust, otsides hinges midagi suuremat
Mõningatel juhtudel on hing jäänud kinni lapsepõlve, seotud tollaste valusate kogemustega, inimene tunneb end eemale tõugatuna, solvumist ümbritsevate suhtes, kurbust. Inimsuhted kipuvad olema keerulised, on märgata „suurte laste” käitumist, vastutusest loobumist, vajadust hoolitsuse järele.

Kui hing on saanud väga haiget, on keha võtnud valu endasse. See on üks haiguste põhjuseid. Haiget saanud keha on suure pinge all. Konstellatsioonipildis on hing justkui puuris, kontakti asemel on pinge ja haigused. Psühhosomaatikaga seotu ja hinges lahendamata läheb füüsilisele tasandile.

Konstellatsioonidega kokku puutunud ja isiksuse kasvu kursustel osalenud inimestel on side hingega tugevam. Neil on jäänud leida veel side vaimuga. Konstellatsioonipraktika on näidanud, et läbi sideme iseendaga on võimalik minna kaugemale ennast kaotamata.

Konstellatsioonitöö hing-keha-vaim teemaga tagab parema kontakti iseendaga, loob meile terviklikkuse tunde, tasakaalustab sisemises plaanis ja kokkuvõttes annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus toimimiseks.

Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid ei ole.

Osalemistasu asendajana 30€
Konstellatsioonitöö 200€

Loe rohkem meie teiste töötubade ja koolituste kohta.

Info ja registreerimine
TagasiRegistreeru