Kursuse eesmärk:

Seksuaalsete teadmiste omandamine ja naiseliku teadlikkuse tõstmine terve ja õnneliku perekonna jaoks.

Kursust juhendavad:

Ljaskovets Oksana

Sündmus toimub:

Juuli esimene pool 2020
Kalijärve talus, ööbimisega kohapeal.
Grupi suurus on piiratud!
Kõik kes tasuvad ettemaksud on esimesena kindlustanud ka koha 🙂

Registreeru

Mis on Vumbuilding??“ VUM tähistab “Vaginally Used Muscles,” ehk eesti keeles “vaginaalselt kasutatud lihased”ja “building” tähendab lihaste tugevdamist ja toniseerimist kasutades spetsiaalseid seadmeid – nagu jõusaal või jooga vaagnalihaste jaoks, kuid tänu, armastuse ja austusega naise keha suhtes. Kõik harjutused on spetsiaalselt loodud, et toetada naise keha, emotsionaalset ja vaimset tervist.
Neid harjutusi võib nimetada ka vagiina või yoni joogaks ja see on tõhus viis parandamaks oma naudingu kogemise võimet, tunnetamist, naiste keha tervist ja enesekindlust.
Sisemiste vaagnapõhjalihaste harjutused on õrn komplekt liikumisi, mis toetavad ja suurendavad naiste suguorganite tervist ja heaolu. Seal hulgas on mitmeid jooga asendeid, tao harjutusi, iidseid võimsaid naiselikke praktikaid, mis haaravad kõik suguorganid, vaagna ja perinataalse piirkonna.

Vumbuildingut saab kõige paremini kirjeldada kui sügavat sisemist massaaži oma suguelunditele!

Mida annab sulle vumbuilding:

 • Tundlikkuse ja orgasmilisuse arendamine
 • Ilusate seksuaaltehnikate omandamine
 • Partneril heldimuse tunde tekitamine
 • Eri liiki orgasmi saavutamine
 • Perekonnas harmoonilise monogaamse suhte säilitamine ja areng
 • Ettevalmistus pehmele mittetraumaatilisele sünnitusele, sünnitusele orgasmis
 • Sünnitusjärgne taastamine: tupemahu vähendamine ilma kirurgilise sekkumiseta
 • Emakakaela ja tupeseinte allavajumise ennetamine ja kõrvaldamine
 • Hemorroidide kõrvaldamine
 • Delikaatsete probleemide lahendamine
 • Võimalus vältida paljusid günekoloogilisi haigusi

Treenerilt teile, armad naised!

Armsad, Kallid Naised! Mina olen Ljaskovets Oksana. Ma olen Rahvusvahelise vumfit-imfit-rimbuildingu ametlik esindaja Murmanskis ja Rostovis. Mul on väga hea meel tervitada teid ja soovin teile õnne, et olete oma huvi näidanud vumbuildingu vastu, mis on tõeliselt maagiline naiselik praktika.

Olen esimese astme “Vumfit” treener alates 2018 aasta augustist. 2019 aasta septembrist olen läbinud teise astme vumbuildingu koolitused. Detsembriks olen saanud kätte täielikult kolmanda astme teadmised imbuildingust.

Lisaks olen ma sertifitseeritud seksuaalhariduses järgmistes programmides: „rahamassaaž“, „Punane draakon“, haaremipraktika „Sultani unistused“. Kõik antud praktikad aitavad naisel ümber mõtestada oma tähenduse, õppida väljendama oma tundeid läbi ilu ja soojust läbi liikumise ja tantsu, väljendama armastust väga maagiliselt ja sügavalt.

Kõik need teadmised aitavad mul avada õpilaste jaoks meie metoodika sügava põhimõtte ja tuua lähemale tähenduse teineteise austusest ja hoolitsusest paarisuhtes.

Olen olnud 18. aastat sertifitseeritud joogatreener. Jooga on andnud mulle suurepärased teadmised kehatundlikkusest, mis annab mulle eelise õpilastele uute lihaste arendamise kunsti õpetamisel. 28. septembril viisin läbi Moskvas esimese astme treenerite koolituse vumbuildingus.

Vumbuilding on teekond mida mööda naine liigub, et tekiks teineteise mõistmine oma armastatud mehega. Naine, kes elab läbi mehega läheduses orgasmide kaskaade, täidab oma meest mega energialaenguga.

Tule julgelt vumbuildingusse minu juurde õppima ja ma garanteerin Sulle, et lähed oma mehega täiesti uuele tasandile suhtes! See muudab Sinu lõhna, pilku, liikumist naeratust, hääletooni! Sa muutud tema jaoks armastuses unikaalseks ja ülevaks! Ta tunnistab Sulle, et oled tema jumalanna, vapustav ja lähedus Sinuga on unustamatu ja alati oodatud!

Rohkem lugemist:

Vumbuildingu metoodika – see ei ole lihtsalt oma intiimsete lihaste treening vaid on tõeliselt sügav transformatsioon Naiseks. Töötades nii sakraalsega, mis eristab meid meestest, saavutame me kontakti oma tõelise sisemise naisega. Väga paljude arvates on Vumbuildingu metoodika selleks, et siduda enda külge meest, kuid see ei ole tõsi. Vumbuilding oli loodud Muranivski Vladimirov Leonidovitsi poolt naiste õnne ja rahulolu arendamiseks, naise tundlikkuse ja orgasmilisuse arendamiseks, paarisuhte tugevdamiseks ning parema tuleviku loomiseks.
Lisaks Imbuilding arendab ja tugevdab reaalses seksuaaldialoogis mehe intiimlihaseid, sellega on garanteeritud mehe tervise ja potentsi säilitamine elupäevade lõpuni. Antud metoodikal on meeletult suur tervistav efekt.

Sellel kursusel saad endale spetsiaalse vaagnapõhjalihaste treenimisvahendi ja kursuse/ 2 päeva jooksul läheme veelgi sügavamale vaagnapõhjalihaste treeninguga ning õpime selgeks harjutused, mida kodus kasutama hakata.

7 põhjust, miks sa peaks alustama Vumbuildingu praktikatega!

1. Kergendus menstruatsioonivaludest

Vaagnapõhjalihaste treening aitab pakkuda leevendust valule ja ebamugavustundele, mis on seotud PMS-i ja menstruaaltsükli jooksul olevate valudega. Praktika suurendab vereringet, samal ajal stimuleerides munasarju ja leevendades menstruaaltsükli krampe.
Paljud naised on tagasisidena öelnud, et neil on kergemad ja lühiajalisemad menstruatsioonid pärast regulaarsete praktikatega alustamist.

2. Suurendad oma Elujõu Energiat.

Sisemiste lihaste treening suurendab elujõu energiavoolu vaagna / suguorganite piirkonda kehas. Vaagen on Naiseliku Hinge pesa ja energia emakas ei tohi stagneeruda ja seista, vaid peaks olema toidetud ja lubatud vabalt liikuma.
Harjutades intiimlihaste tantsu paraneb ka vereringe suguelundites, andes loomuliku tõuke naise libiidole!

3. Suurendad oma viljakust.

Paljude naiste jaoks on vumbuilding osutunud suurepäraseks lähenemisviisiks lahendamaks viljakusprobleeme.
See on loomulik ja õrn lähenemine naistele, kes tegelevad probleemidega, mis kaasnevad sageli viljatusega.

4. Tugevdad oma vaagnapõhjalihaseid ja orgasmi.

Asendid, mida koolitusel kasutame kaasavad vaagnapõhjalihaseid ja aitavad õppida neid eristama, muutes need tugevamaks regulaarse praktikaga. Tupe tundlikkus suureneb. Tupe seinad on enamikel naistel tundetud. Neil, kes praktiseerivad vumbuildingut on võimalik tunda iga liikumist kui partner on sinu sees, saades sellest naudingut. Vaginaalne orgasm muutub reaalsuseks, samal ajal kui paljud naised on teadlikud ainult kliitoriorgasmist. Vaagna või yoni lihaseid nimetatakse ka armastuse lihasteks. Sa võid õppida tooma mängu rohkem ka tupelihaseid, pakkudes naudingut iseendale ja oma partnerile.
Vaagnapõhjalihased on grupp lihaseid, mis on kaasatud ka sünnitusel ja orgasmi kogedes. Mida tugevamad need on, seda parem on orgasmi ja sünnituse kogemus!

5. Tervendad oma emakat.

See ohutu ja õrn praktika aitab leevendada valu paljude krooniliste suguorganitega seotud probleemide puhul, näiteks endometrioos, allavajunud emakas, ja muud sellist.
Erinevad asendid stimuleerivad suguhormoonide tootmist, aidates leevendada valu paljude levinud suguorganite probleemide puhul.
Kui teil on diagnoositud suguelundite haigus, siis olge väga õrn iseendaga. Aeglaselt liikuge igasse liikumisse ja valige ise tempo milles te liigute sisse ja välja igast poosist.
* Märkus: Vumbuilding ei ravi kroonilisi suguorganite haigusi, kuid see võib olla väga kasulik loomuliku valu vaigistava meetodina.

6. Tervendad oma emotsioone.

Naisena on salvestunud palju emotsionaalset valu ja traumat sügavale meie emakasse, tervendamata valu minevikust võib jääda kinni sügavale kudedesse – mis sageli viib haiguse või probleemini.
Sügav treenimine ühendab sind oma sisemise lapsega, võimaldades sul taastada kaotatud osad iseendas. Seades fookuse sügavale meie tuuma / emaka keskusesse, avame me ukse enese andestusele, enesearmastusele ja mineviku valu tervendamisele.

7. Lood ühenduse endaga sügavamal tasandil.

Lisaks paljulele füüsilistele kasuteguritele, on seda tüüpi praktikal palju vaimset, emotsionaalset ja spirituaalset kasu. See on õrn, lõõgastav ja sügavalt naiselik enese hoolitsemise vorm, mis rahustab meelt ja hinge.
Regulaarne vumbuildingu armastuslihaste tantsu praktika aitab teil endaga sügavamal tasandil ühenduda, ja oma ellu tuua kaasasündinud naiselik jõud!

Registreerimistingimused:

Ettemaks 70 € suuruses, et kinnitada oma osalus ja trenazööri tellimise Eestisse.
Registreerimistähtaeg 16. veebruar 2020.

Osaluspanus:

300 € (hind sisaldab unikaalset trenazööri)
swedbank a/a EE802200221020206621 Helena Taska

Loe rohkem meie teiste töötubade ja koolituste kohta.

Info ja registreerimine
TagasiRegistreeru