Kursuse eesmärk:

Saada kõik vajalikud teadmised ja oskused konstellatsioonide läbiviimiseks.

Kursust juhendab:

Mihhail Burnjashev (Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituudi õppejõud)
Tõlgivad:
Maire ja Helena Taska

Sündmus toimub:

II Моoodul 25.– 27. mai 2018, kell 10.00 – 18.00
Asukoht: Parda 8, Tallinn (roosa maja, kolmas korrus, kabinet 107)

Registreeru

Süsteemsete lahenduste ja konsultatsiooni keskus (Tallinn, Eesti) viib läbi koolituse: „Kliendikesksed struktuursed® ja „sisemiste osade konstellatsioonid

Dialoogilis-süsteemne töö abstraktsete, mitte-isiklike, elementidega.

Õppeperiood: 2018—2019
Süsteemsete lahenduste ja konsultatsiooni keskus (Tallinn, Eesti) tuginedes: Süsteemsete lahenduste ja konsultatsiooni keskusele (Venemaa) APSYS (Аustria) ja Professionaalsele Psühhoteraapia Liigale (Venemaa) kutsub kõiki soovijaid osalema rahvusvahelises õppeprogrammis:
„ Kliendikesksed struktuursed® ja „sisemiste osade” konstellatsioonid.
Antud, IAG/DGfS poolt heakskiidetud, programm vastab rahvusvahelistele õppestandarditele ja kvaliteedikriteeriumitele, mis on ette nähtud süsteemseid paigutusi kasutavate spetsialistide ettevalmistuseks.
See võimaldab meie lõpetajatel pärast kõigi kvalifikatsiooninõuete täitmist saada sertifikaat, mis annab neile õiguse kasutada oma kutsetöös konstellatsiooni meetodit.
Programmi juhivad – IAG/DGfS poolt sertifitseeritud Euroopa ja Venemaa treenerid.

Programm ja kursuse kava sisaldavad:

• Neli kolmepäevast seminari (kokku 96 akadeemilist tundi) õppimaks teooriat, meetodit ja omandamaks isiklikku kogemust.
• 96 akad tundi tööd praktikagrupis koos kogenud juhendajaga.
• Neli supervisioonipäeva (kokku 32 akad tundi).

Õpe kestab üks aasta (224 akad tundi).

I. Моodul 26.-28. jaanuar 2018 Galina Shabaylova (Valgevene)
II. Моodul 25.-27. mai 2018 Mihhail Burnjashev (Venemaa)
III. Моodul 2018 (Selgub) Selgub
IV. Моodul 2018 (Selgub) Selgub

Praktikagrupid Viiakse läbi Olga Knjazeva poolt kogu õppe vältel, moodulite vahel ja treenib iseõppimist ja konstellöörina isikliku ning praktilise kogemuse saamist töös kliendiga.

Õppeprogrammi lõpuks peab osaleja:

• demonstreerima iseseisva töö oskust, mida superviseerivad õppejõud (õppetöös osaleja teeb iseseisva klienditöö ja õppejõud superviseerivad seda).

Struktuursete konstellatsioonide õppeprogrammi edukal läbimisel saab osaleja (Eesti) Süsteemsete lahenduste keskuse ja (ИКСР, Moskva) Konsulteerimise ja Süsteemsete Lahenduste Instituudi sertifikaadid, mis annavad õiguse töötada struktuursete paigutuste valdkonnas. Osalejate andmed lisatakse sertifitseeritud konstellööride nimekirja ja nad omandavad õiguse oma professionaalses töös kasutada tasuta terminit „konstellatsioon”.
Psühholoogid, arstid, pedagoogid ja sotsiaaltöötajad saavad soovi korral lisatasu eest omandada (ИКСР, Моskva) Konsulteerimise ja Süsteemsete Lahenduste Instituudi kvalifikatsiooni tõstmise tunnistuse. Selleks peab osaleja õppetöö alguses avalikustama oma soovi saada eelnimetatud sertifikaat ja sõlmima täiendava lepingu (ИКСР, Моskva) Konsulteerimise ja Süsteemsete Lahenduste Instituudiga instituudi poolt esitatud tingimustel.

Kolmepäevase õppemooduli maksumus – 250 eurot.

• sertifitseeritud perekonstellööridele ja (Tallinna) Süsteemsete lahenduste ja konsultatsiooni keskuse tudengitele – 200 eurot
•konstellööridele, kes on lõpetanud (Tallinna) Süsteemsete lahenduste ja konsultatsiooni keskuses 2 õppeprogrammi (pere- ja organisatsiooni konstellatsioonid) – 190 eurot.

Praktika maksumus – 70 eurot/päev
Supervisiooni maksumus – 200 eurot

Struktuursete süsteemsete perekonstellatsioonide õppeprogrammi kohta lisainfo telefonidel: +372 555 11 698 – Alla Leonova +372 556 83 654 – Alla Pugacheva e-mail: seamtime.tln@gmail.com

Loe rohkem meie teiste töötubade ja koolituste kohta.

Info ja registreerimine
TagasiRegistreeru