Helena Taska

 
 
 

Kursuse eesmärk: praktiline töötuba oma terviklikkuse taastamiseks, hinge, keha ja vaimu vahelise kontakti loomiseks.

Kursust juhendavad Maire ja Helena Taska

7. septembril kell 12.00 – 17.00

Kursusele registreeri SIIN

Kontakt endaga on kontakt oma kehaga, hinge ja vaimuga. Erinevad usundid ja filosoofilised liikumised räägivad hingest, vaimust ja kehast kui kolmainsusest.

Tänapäeval hoolitseme sageli rohkem oma keha eest, unustades tihti hinge ja vaimu. Või kaldume teise äärmusesse: minnes vaimuga kontakti otsima, eemaldume hingest. Nii ühel kui teisel juhul kaotame oma terviklikkuse kontakti iseendaga. Ühendades kõik kolm saame terviklikuks.

Nägemus hingest, vaimust ja kehast on igal inimesel erinev, kuid vaimuga kohtuda on võimalik ainult siis, kui on olemas side oma hingega.

Need, kes on palju tegelenud vaimsete praktikatega, on kaotanud sideme oma hinge ja vaimuga. Võib juhtuda, et nad vaatavad mööda oma vaimust, otsides hinges midagi suuremat.

Mõningatel juhtudel on hing jäänud kinni lapsepõlve, seotud tollaste valusate kogemustega, inimene tunneb end eemale tõugatuna, solvumist ümbritsevate suhtes, kurbust. Inimsuhted kipuvad olema keerulised, on märgata „suurte laste” käitumist, vastutusest loobumist, vajadust hoolitsuse järele.

Kui hing on saanud väga haiget, on keha võtnud valu endasse. See on üks haiguste põhjuseid. Haiget saanud keha on suure pinge all. Konstellatsioonipildis on hing justkui puuris, kontakti asemel on pinge ja haigused. Psühhosomaatikaga seotu ja hinges lahendamata läheb füüsilisele tasandile.

Konstellatsioonidega kokku puutunud ja isiksuse kasvu kursustel osalenud inimestel on side hingega tugevam. Neil on jäänud leida veel sidet vaimuga. Konstellatsioonipraktika on näidanud, et läbi sidemete iseendaga on võimalik minna kaugemale ennast kaotamata.

Konstellatsioonitöö hing-keha-vaim teemaga tagab parema kontakti iseendaga, loob meile terviklikkuse tunde, tasakaalustab sisemises plaanis ja kokkuvõttes annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus toimimiseks.


Individuaalsed konsultatsioonid tööpäeviti

Eelregistreerimine toimub telefoni teel 
Maire: 53302773 (hind 100 EUR)
Helena 56676996 (hind 50 EUR - 80 EUR)
Kolmapäeviti on vastuvõtud Taeva ja maa keskuses

Konstellatsioonid grupis

Maire Taska

Konstellatsiooni hind: 150 EUR
registreerumine: tel. 53302773
e-mail: maire@konstellatsioonid.com

Helena Taska

Konstellatsiooni hind: 120 EUR
Organisatsiooni konstellatsioon 150 EUR
registreerumine: tel. 56676996
e- mail: helenataska@gmail.com

Liitu uudiskirjaga

Soodne kodulehe tegemine Sinu äri eduks

Kodulehe loomine Joomla baasil ja administreerimise koolitus.

Võta ühendust beta@fbo.fi