Helena Taska

 
 
 

Järgmine kursus toimub ...

Hind: 130 EUR, assisteerimine 20 EUR

Kursus raha energiatest toob välja meie alateadlikud hirmud, mis on seotud raha tulekuga meie taskusse.  Hirmudega töötamine aitab neist vabaneda, mis omakorda teeb võimalikuks positiivse rahavoo.

Raha on üks energia vormidest, mis meid kõiki mõjutab - kõik me ju tahame elada külluses.  Raha energia sisaldab endas erinevaid tundeid: seal on armastust, võimu, hirmu, viha jne.  Raha energias sisalduvad ka meie endi, meie vanemate ja ka vanavanemate tõekspidamised.

Meie suhet rahaga mõjutab lisaks tasakaal andmise ja võtmise vahel.  Selleks, et me näeksime enda alateadlikku suhtumist ja varjatud sidemeid rahaga, ongi loodud kursus, kus konstellatsiooni meetodit kasutades saame näha ning vabastada oma hirmud ning valed tõekspidamised.  Kokkuvõtteks on meil nii võimalik esivanemate jõudu kaasates küllust luua.

Mõni näide:

Ühes töös ilmnes, et vanavanaema kaotas oma elu tänu rahale. Lapse-lapse-lapsel olid aga pidevad rahaprobleemid.  Konstellatsiooni käigus selgus, et alateadlikul tasemel oli raha tema jaoks seotud surmaga.  Teises töös võrdus raha ellujäämise, valu ja hirmuga.

Kuna kirjeldatud suhtumised rahasse on alateadlikud, siis meil endil on neid väga raske otseselt näha.  Siin tulebki appi konstellatsioon, mis teeb nähtamatu nähtavaks.  Kui me oleme seda näinud, saame ka midagi ette võtta.

Ka mul endal on olnud hirm raha ees.  Konstellatsioonil selgus, et minu puhul tulenesid hirmud isast ja vanaisast.  Vanaisa oli ennast nullist üles töötanud ning sel hetkel kui ta küüditati, oli ta rikas ning elas külluses. Vanaisa suri pärast küüditamist 40-aastaselt nälga.

Tema poeg (minu isa) oli samuti küüditatud.  Küüditamise hetkeks oli ta ennast nullist üles töötanud ja elas samuti külluses.  Kui ta Siberist perekonnaga tagasi naases, suutis ta jälle järjele saada ning suri juba jõuka härrasmehena.

Minagi olen korduvalt pidanud nullist alustama.  Konstellatsioonide õpingu käigus mõistsin enda hirmude põhjuseid ning tänu sellele olen nüüdseks neist vaba.  Minu alateadlik suhtumine rahasse oli, “Kui raha on liiga palju, siis võetakse see teadmata põhjustel ära ja liigne rikkus võib tuua ka surma.”

Kursusel on 2 moodulit.  Üks moodul kestab 8 tundi.  Ühel päeval töötame korraga kahe energiaga.  Kursus võimaldab meil näha oma sügavamaid hingesoppe, töötada läbi ning nõustuda raskustega sugupuus.  Oleme enda laste ning esivanematega tihedalt seotud, mistõttu enda hirmude vabastamine kandub üle ka meie lähedastele ning aitab ka neil tulevikus negatiivseid mudeleid vältida.

Õnn pole rahas

Õpilane küsis meistrilt: “Kuivõrd õiged on sõnad, et õnn pole rahas?”

Meister vastas, et see on täiesti õige ja seda on võimalik tõestada!

Raha eest on võimalik osta:

voodi aga mitte und,

toitu aga mitte söögiisu,

ravimeid aga mitte tervist,

teeneid aga mitte sõpru,

naisi aga mitte armastust,

eluruumi aga mitte kodusoojust,

meelelahutust aga mitte rõõmu,

õpetajaid aga mitte mõistust jne.


Individuaalsed konsultatsioonid tööpäeviti

Eelregistreerimine toimub telefoni teel 
Maire: 53302773 (hind 100 EUR)
Helena 56676996 (hind 50 EUR - 80 EUR)
Kolmapäeviti on vastuvõtud Taeva ja maa keskuses

Konstellatsioonid grupis

Maire Taska

Konstellatsiooni hind: 150 EUR
registreerumine: tel. 53302773
e-mail: maire@konstellatsioonid.com

Helena Taska

Konstellatsiooni hind: 120 EUR
Organisatsiooni konstellatsioon 150 EUR
registreerumine: tel. 56676996
e- mail: helenataska@gmail.com

Liitu uudiskirjaga

Soodne kodulehe tegemine Sinu äri eduks

Kodulehe loomine Joomla baasil ja administreerimise koolitus.

Võta ühendust beta@fbo.fi