Helena Taska

 
 
 

Kursust juhendavad: Maire Taska, Sergei Zarzitski ja Helena Taska

Kursuse aeg:
Kahjuks jääb kursus ära!

Ajakava:
Reede - 18.30-21.00
Lupäev - 10.00 - 21.00
Pühapäev - 10.00 - 18.00

Asukoht: Parda 8, Tallinn (roosa maja, kolmas korrus, kabinet 107)
Registreerimine avatud! See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lisainfo: Soovitatav võtta kaasa vahetusjalatsid ning mugav riietus.

Hind: 200 EUR
Koha kursusele kindlustab ettemaks 50 EUR.
Võib tasuda sularahas või ülekandega ContactPlus OÜ a/a EE622200221039841006
NB! Kursusele mitteilmumisel ettemaksu ei tagastata.


Meie elu olulised osad on suhtlemine ja teineteise mõistmine. Meid ümbritsevad inimesed. Osa neist täidavad väga olulist rolli meie elus, sinna kuuluvad meie pere ja meie lähedased. Teised, kes pole nii tähtsad, kuid siiski mõjutavad meie elu suurel määral, on meie töökaaslased, tuttavad ja kõik ülejäänud inimesed, kellega me elu jooksul kohtume. On veel üks isiksus, kes mõjutab lausa globaalselt meie elu - selleks oleme Me ise. Kui palju sõnu me ei jõua üksteisele öelda? Kui tihti teiste motiivid ja loogika jäävadki meie jaoks arusaamatuks? Ühe filmi peategelane ütles: „Õnn on see, kui sind mõistetakse“. Teineteise mõistmine on nurgakiviks vundamendis, millel põhinevad tõeliselt siirad ja harmoonilised suhted. Ainuke tee teiste mõistmiseks on õppida ennast tundma.


Kursuse teema:
Õppida paremini suhtlema ning mõista paremini teisi, muuta oma suhtumist probleemidesse, tuua enesekindlust otsuste tegemisse, mõista oma negatiivset kogemust. Kursus kestab 20 - 30 tundi ja sisaldab endas tööd järgmistes suundades:


• Enesekindluse puudumine, põhjused ja võimalused ületamiseks
• Peresuhted, kuidas neid harmooniliseks muuta
• Üksindus, miks me ta valime
• Abielu lagunemise põhjused ja kuidas neid vältida
• Põhjuste analüüs, mis segab isiksuse arengut
• Kuidas võtta vastutus oma elu eest endale, jne.


Treening-kursus õpetab meid paremini mõistma, kuidas me teeme koostööd ümbritsevate inimestega ja kuidas reageerime erinevatele sündmustele. Parem inimeste mõistmine aitab palju efektiivsemalt koos eksisteerida. Kursus õpetab paremini mõistma seda, kuidas me reageerime ise endale. Objektiivne vaade enesele aitab omakorda mõista, mis meie tegudes võib segada enda unistuste saavutamist.
Kursuse eesmärgid:


• Tunda ennast vabalt inimeste keskel
• Õppida ennast paremini tundma
• Hakata tegutsema 100%
• Õppida esinema suurema auditooriumi ees
• Parandada suhteid ümbritsevatega.
• Õppida paremini riske võtma
• Õppida paremini mõistma ümbritsevaid inimesi
• Mitte karta ümbritsevaid inimesi
• Omandada praktilist suhtlemise oskust
• Tõsta tunnetamist
• Tõsta enesekindlust
• Teadvustada ja kõrvaldada põhjused, mis segavad isiklikku edukust
• Saada otsustusvõimelisemaks.
• Saada jõudu ja julgust soovitu saavutamiseks
• Kinnitada usku endasse
• Mõista oma suhtumist maailma
• Õppida olla vabam ja samal ajal siiras
• Lahendada ammused konfliktid
• Õppida paremini mõistma, mida tegelikult teatate teistele inimestele oma käitumisega, väljaütlemistega, suhtumisega, jne.
• Õppida mõistma oma alateadvust
• Õppida julgust vastutuse võtmiseks.
• Õppida nägema mitmeid võimalusi kriisist väljumiseks.
• Õppida paremini hoolitsema enda eest
• Õppida edukamalt lahendama konflikte
• Ületada sisemised takistused, mis segavad leida armastust.
• Leida oma unistus.

Surm kui elujõud
Kursuse eesmärk: kuidas mõista surma ja tulla toime sellega seotud tunnetega.

Kursust juhendavad Maire ja Helena Taska

26. septembril kell 17.00 – 21.00 ÕHTUNE SÜNDMUS!

Kursusel tegeletakse inimese kõige sügavamate hirmudega – eksistensiaalsete hirmudega. Sünni hetkest alates hakkab inimene liikuma surma suunas. Sellel teekonnal kohtub ta oma suurimate hirmudega, eesmärgiks aru saada, et kirmud pole tunded, vaid negatiivsed mõttekonstruktsioonid, milles on võimalik vabaneda.

Meie kultuuris kipub surm ja sellest rääkimine olema tabu-teema ja seetõttu on inimestel tihtipeale surmaga seotud liigsed hirmud, mis on osalt tuleneb ka sellest, et me ei tea ju lõpuni, mis surm on.

Süsteemsest vaatevinklist vaadates kannavad inimesed lisaks enda hirmudele ka võõraid hirme. Kui keegi esivanematest elas üle tugeva surmahirmu, jäädes samal ajal šokiseisundisse, siis kogetud tunded liiguvad süsteemis järgnevatele põlvedele edasi. See tähendab, et järeltulijad kannavad sama hirmu edasi. Võttes ära võõra hirmu, jääb järele ainult inimese enda loomulik surmahirm, mis on ellujäämisinstinkti teenistuses.

Kursusel „Surm kui elujõud” saab vaadatta silma oma surmahirmule, läbida protsessi, mille käigus surm muutub ressursiks ja hakkab tõukama elu poole. Sageli vaatab süsteemselt seotud ja hirmu küüsis inimene hingeb rohkem surma kui elu, seisab kõheldes elu ja surma vahel ning ei võta oma elu vastu.

Inimene liigub oma elus hirmu ja armastuse vahel. Hirmu ja armastuse vahele jäävad kõik tunded. Mida rohkem on inimesel hirme, seda vähem on armastust. Kõik, mida me kardame, võtab meilt jõudu. Kui me kardame otsa vaadata surmale, siis me kardame ka elada ja ei elagi täiel rinnal. Vaadates otsa iseenda surmale, me vabastame tee elule, sest tihtipeale me ei ela ka oma elu. Kui selgub, et me ei ela oma elu ja saatust, siis me ei olegi elanud. Ainult siis, kui me oleme oma elu peremehed ja ei karda, võime me julgemalt teha teatud samme ja otsuseid.

Kursusel on konstellatsioonimeetodi toel võimalus kohtuda oma elu ja surmaga, vabaneda süsteemsetest seotustest, mis takistavad nägemast ja reaalsuses ka elamast oma elu.
Selgub, et paljud ei võta oma elu vastu, seistes kahe vahel. See tähendab, et inimene vaadates rohkem surma kui elu.

Iga üks, kes tuleb kursust läbima, saab kohtuda oma elu ja surmaga.

Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid ei ole.
Osalemistasu asendajana 20 eurot
Helena Taska töö 120 eurot
Maire Taska töö 150 eurot
Koha garanteerib ettemaks 20 eurot
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).

REGISTREERI ENNAST SIIN

Kursuse eesmärk: praktiline töötuba oma terviklikkuse taastamiseks, hinge, keha ja vaimu vahelise kontakti loomiseks.

Kursust juhendavad Maire ja Helena Taska

7. septembril kell 12.00 – 17.00

Kursusele registreeri SIIN

Kontakt endaga on kontakt oma kehaga, hinge ja vaimuga. Erinevad usundid ja filosoofilised liikumised räägivad hingest, vaimust ja kehast kui kolmainsusest.

Tänapäeval hoolitseme sageli rohkem oma keha eest, unustades tihti hinge ja vaimu. Või kaldume teise äärmusesse: minnes vaimuga kontakti otsima, eemaldume hingest. Nii ühel kui teisel juhul kaotame oma terviklikkuse kontakti iseendaga. Ühendades kõik kolm saame terviklikuks.

Nägemus hingest, vaimust ja kehast on igal inimesel erinev, kuid vaimuga kohtuda on võimalik ainult siis, kui on olemas side oma hingega.

Need, kes on palju tegelenud vaimsete praktikatega, on kaotanud sideme oma hinge ja vaimuga. Võib juhtuda, et nad vaatavad mööda oma vaimust, otsides hinges midagi suuremat.

Mõningatel juhtudel on hing jäänud kinni lapsepõlve, seotud tollaste valusate kogemustega, inimene tunneb end eemale tõugatuna, solvumist ümbritsevate suhtes, kurbust. Inimsuhted kipuvad olema keerulised, on märgata „suurte laste” käitumist, vastutusest loobumist, vajadust hoolitsuse järele.

Kui hing on saanud väga haiget, on keha võtnud valu endasse. See on üks haiguste põhjuseid. Haiget saanud keha on suure pinge all. Konstellatsioonipildis on hing justkui puuris, kontakti asemel on pinge ja haigused. Psühhosomaatikaga seotu ja hinges lahendamata läheb füüsilisele tasandile.

Konstellatsioonidega kokku puutunud ja isiksuse kasvu kursustel osalenud inimestel on side hingega tugevam. Neil on jäänud leida veel sidet vaimuga. Konstellatsioonipraktika on näidanud, et läbi sidemete iseendaga on võimalik minna kaugemale ennast kaotamata.

Konstellatsioonitöö hing-keha-vaim teemaga tagab parema kontakti iseendaga, loob meile terviklikkuse tunde, tasakaalustab sisemises plaanis ja kokkuvõttes annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus toimimiseks.

 

Konstellatsioonimeetodil põhinev praktiline töötuba, juhendab Helena Taska

24 oktoobril kell 17.00 – 21.00

Kas soovid saada tagasi kadunud hingeosad, mis aitavad saada õnnelikumaks, tervemaks ja vabamaks? Muutuda terviklikumaks ja näha maailma kõikides toonides, mida sel pakkuda on?

Igal inimesel on hing – hing peab olema tervik. Igal eluhetkel, mis tundub ületamatu, kaotab inimene ühe hingeosa, asendades selle teise inimese hingeosaga.

Peaaegu iga inimene on kogenud armumist, traumeeritud seisundit või kellegagi agressivselt kokku puutunud. Kõik väga tugevad emotsioonid killustavad hinge, jättes osakesed laiali nendesse olukordadesse, mis on elus olnud.

Killustunud hingeosade tagasitoomise töötuba näitab, kas ja kuhu on hingeosad kadunud.

Kas liblikad kõhus või kaotatud hingeosa?

Kui inimene kogeb tugevat armumise seisundit, siis öeldakse „me oleme kui üks” – sel hetkel toimub hingeosade vahetus. Aasta või kahe möödudes kaob armumise tunne ning inimene tajub, et miski on valesti. Alatedlikult tekib vajadus kaotatud osa järele, mille puudumine võib tuua esile viha, raevu, ärevust jm vastakaid tundeid. Algab partneri kontroll, vajadusest kontrollida oma kaotatud hingeosa. Kõik tunded kantakse üle partnerile. Tekib mõistmatus üksteise suhtes ning suhe hakkab lagunema. Kannatavad ka lapsed, sest vanemad pole terviklikud. Lastel on keeruline armastust vastu võtta.

Lahutus on tavaliselt sellisel juhul keeruline, sest osa, mis on teise inimese sees, ei lase teist vabaks.

Kuidas mõjutab vägivaldne suhe?

Umbes sarnane olukord toimub siis, kui puutuda kokku agressiivsete inimestega või olla agressiivses suhtes. Toimub samuti hingeosade vahetus, mis võib terve elu häirima jääda. Võõras hingeosa jääb mõjutama.

Mis toimub trauma situatsioonis?

Iga trauma kogemusega kaotatakse üks oma hingeosadest. Traua korral jääb hingeosa trauma situatsiooni. Inimeses sünnib traumeeritud osa ja ellujäänud osa. Traumeeritud osa inimene näha ega tunda ei taha. Tekib tunne, kui inimene muutub endale võõraks.

Kõik väga tugevad üleelamised killustavad hinge – kaob terviklikkus. Selle tulemusel ei saa inimene täita oma missiooni elus ega olla õnnelik, ei suuda oma lapsi täielikult armastada, meestele anda hellust, hoolt ja armastust ning naistele tuge ja turvatunnet. Nii mehed kui naised jäävad ilma sellest, mida nad tegelikult vajavad.

Ela oma elu täiel rinnal, vabaduses kõikidest võõrastest hingeosadest TERVIKLIKULT!

Osaluspanus asendajana 20 eurot
Helena Taska konstellatsioonitöö hind 120 eurot

REGISTREERI ENNAST SIIN
Kui soovid osaleda asendajana, siis kirjuta registreerumisel nime taha „asendaja”. Kui soovid endale tööd teha, kirjuta nime taha „töö”.
Oleme sulle väga tänulikud, kui võtad ennast nimekirjast maha, kui su plaanid muutuvad ja sa tulla ei saa.

Taeva ja Maa keskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
www.taevasjamaa.ee, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600

Konstellatsioon on psühholoogiline treening neile, kes tahavad iseendast aru saada ja mõista oma probleemide seost pere ja suguvõsa juurtega, muuta oma elu, ületada armastuse kriisid ja leida õnne, armastust ja hingerahu. Kujund-lahenduste loomine konstellatsioonide abil vabastab võimsad jõud, mis muutuvad ressursiks soovitud suunas. See võimaldab lühikese ajaga lahendada probleemid ja luua vundament tulevikule.

 

 • Perekonfliktide põhjuste ja lahenduste otsing.
 • Tingimused, mis on vajalikud headeks peresuheteks.
 • Vanemate ja laste vahelised suhted. 
 • Alkohol, narkomaania, väärkohtlemine, intsest peredes.
 • Lapsendatud lapsed.
 • Töö ülekantud tunnetega (teise inimese tunded) ja haiguste sümptomid.
 • Surm ja selle mõju perele. Lähedaste surma vastuvõtmine. Lõpetamata suhted surnutega.
 • Sündimata ja varasurnud lapsed.
 • Paarisuhted, armukolmnurgad.
 • Hierarhia peres ja suguvõsas.
 • Põlvkondade vahelised konfliktid ja võimalikud teed nende lahendamiseks.
 • Optimaalsete lahenduste leidmine peredes, kus on lapsed eelmistest abieludest.

 

Loe lisaks ka artiklit ajakirjas "Buduaar"

 

 Individuaalsed konsultatsioonid.

Individuaalne konstellatsioon erineb grupitööst vaid selle poolest, et töö käigus kasutatakse grupi inimeste asemel terapeutilisi kaarte, spetsiaalseid “playmobile” kujusid või muid vahendeid.  Individuaalseid konstellatsioone saab teha järgmistel teemadel:

•    Suhted vanematega
•    Paarisuhted
•    Töö lastega
•    Meid haaravad tunded, millele me ei leia põhjust ehk töö ülekantud tunnetega. Nt. agressioon, hirm, masendus, foobiad, kurbus, üksindus
•    Kui te ei leia oma kohta peres
•    Vanematega sideme puudumine
•    Kui tunnete, et elate kellegu teise elu
•    Puudub elujõud, olete jõuetu, väsinud ja tühi
•    Lõpetamata suhted
•    Abordi mõju lastele
•    Lein
•    Võimaldavad vaadelda peret erinevatest vaatevinklitest ja näha kordusi vanemate perega.
•    Psühhosomaatilised haigused

Individuaalse konsultatsiooni hinnaks Jänedal  (Vaata asukohta kaardil) on Mairel 100 eurot ja Helenal 75 eurot. Mujal lisandub transpordi maksumus.

Individuaalsed konsultatsioonid tööpäeviti

Eelregistreerimine toimub telefoni teel 
Maire: 53302773 (hind 100 EUR)
Helena 56676996 (hind 50 EUR - 80 EUR)
Kolmapäeviti on vastuvõtud Taeva ja maa keskuses

Konstellatsioonid grupis

Maire Taska

Konstellatsiooni hind: 150 EUR
registreerumine: tel. 53302773
e-mail: maire@konstellatsioonid.com

Helena Taska

Konstellatsiooni hind: 120 EUR
Organisatsiooni konstellatsioon 150 EUR
registreerumine: tel. 56676996
e- mail: helenataska@gmail.com

Liitu uudiskirjaga

Soodne kodulehe tegemine Sinu äri eduks

Kodulehe loomine Joomla baasil ja administreerimise koolitus.

Võta ühendust beta@fbo.fi